Deltagarlista Gren 1-34 
 
  Tävling  Höstsimiaden    Utskriftsdatum  27 november 2009   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  13:18   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:45.33   
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:54.42   
Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  2:58.49   
49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  3:00.23   
44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  3:03.31   
39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  3:27.54   
33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:36.11   
146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
143  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
10  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m     
11  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m     
12  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m     
13  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  2:56.36  EFT 
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  40.81   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  42.12   
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  43.37   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  44.83   
102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  45.01   
 
Gren 3, 25m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  18.48   
112  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  19.71   
Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  19.87   
109  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  20.53   
Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  21.16   
Svensson Nathalie  1999  UPSALA S  AP1299  25 m  21.71   
95  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  22.31   
110  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  22.65   
59  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  22.75   
10  55  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  22.82   
11  83  Carlsson Vilma  2000  HARNÄS SKU  AE4600  25 m  24.08   
12  47  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  25.47   
13  65  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  28.78   
14  106  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  28.88   
15  117  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  33.25   
16  71  Landström Maja  1999  GÄVLE SS  AQ6699  25 m  38.16   
17  72  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m     
18  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m     
19  76  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m     
20  125  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m     
21  94  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m     
22  100  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m     
23  73  Wilkensson Emma  1999  GÄVLE SS  AN7899  25 m     
 
Gren 4, 400m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  5:27.83   
84  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  5:48.15   
Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  5:53.14   
87  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  6:03.09   
Wu Boris  1997  UPSALA S  AC3797  50 m  6:28.49   
37  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  7:02.06   
31  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  7:20.96   
36  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  7:27.54   
Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m     
10  150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  5:36.14  EFT 
 
Gren 5, 100m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  1:03.64   
48  Lederud Ebba  1997  FALUN  AI6897  25 m  1:10.08   
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:12.84   
91  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:14.87   
35  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:18.78   
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:19.07   
43  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:19.51   
30  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:21.63   
11  Carlsson-Jönsson Sofia  1997  UPSALA S  BF2497  25 m  1:22.27   
10  53  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:24.65   
11  49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  50 m  1:24.71   
12  15  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:24.91   
13  10  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  1:27.06   
14  44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  1:27.09   
15  13  Marklund Linnea  1998  UPSALA S  AP5298  25 m  1:27.20   
16  79  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:28.55   
17  14  Bergman Frida  1997  UPSALA S  BA6897  25 m  1:28.76   
18  40  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  1:29.29   
19  93  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  1:29.44   
20  39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:32.79   
21  107  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  1:33.09   
22  12  Lustig Karolina  1997  UPSALA S  BA8897  25 m  1:33.44   
23  45  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  1:33.84   
24  146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  50 m  1:37.12   
25  97  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  1:37.12   
26  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:37.26   
27  89  Vågberg Siri  1998  HARNÄS SKU  AM3698  25 m  1:38.24   
28  33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:39.11   
29  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  1:40.19   
30  34  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  1:41.13   
31  144  Asp Elin  1997  SIM 77 HOF  AR1897  25 m  1:43.65   
32  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  1:44.42   
33  145  Kaskela Wilma  1997  SIM 77 HOF  AY3897  25 m  1:46.93   
34  50  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  1:48.30   
35  92  Zetterström Wilma  1998  HARNÄS SKU  AY5898  25 m  1:50.71   
36  148  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m  1:51.60   
37  119  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  1:53.22   
38  99  Björck Emma  1997  LUDVIKA SS  BG5497  25 m  1:57.81   
39  143  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
40  68  Hägglund Anna  1997  GÄVLE SS  BN5697  25 m     
41  136  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m     
42  114  Spjut Kristin  1998  LUDVIKA SS  BD0298  25 m     
43  105  Granlund Cecilia  1998  LUDVIKA SS  AY1898  25 m     
44  82  Andersson Emma  1998  HARNÄS SKU  AW4298  25 m     
45  86  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m     
46  138  Rianberg Artina  1998  BORLÄNGE  BE8498  25 m     
47  151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:09.99  EFT 
48  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:14.85  EFT 
49  153  Virén Alva  1997  SIM 77 HOF  AM9897  25 m  1:41.56  EFT 
 
Gren 6, 100m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:27.03   
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:27.53   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:29.89   
61  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  1:30.92   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:34.28   
102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:39.55   
115  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:42.59   
16  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:43.40   
17  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  1:43.67   
10  18  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  1:44.27   
11  142  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  1:48.19   
12  129  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:48.85   
13  88  Nyman Axel  1998  HARNÄS SKU  AE6998  25 m  1:49.75   
14  132  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  1:50.20   
15  133  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:50.71   
16  101  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:52.63   
17  46  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:53.59   
18  51  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:55.79   
19  41  Andersén Andreas  2000  FALUN  AH4900  25 m  1:56.18   
20  103  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  2:03.73   
21  70  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m     
22  67  Dahl William  1999  GÄVLE SS  AG4799  25 m     
23  85  Eriksson Ludvig  1999  HARNÄS SKU  AB0599  25 m     
24  111  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m     
25  118  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m     
26  66  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m     
 
Gren 7, 50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  34.94   
110  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  36.88   
109  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  39.17   
Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  39.27   
104  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  39.29   
95  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  39.33   
125  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  40.19   
73  Wilkensson Emma  1999  GÄVLE SS  AN7899  25 m  40.42   
113  Singh Nathalie  1999  LUDVIKA SS  AN7699  25 m  40.98   
10  59  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  42.21   
11  80  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  42.30   
12  47  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  42.41   
13  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  43.44   
14  76  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  45.87   
15  78  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  46.51   
16  Svensson Nathalie  1999  UPSALA S  AP1299  25 m  47.01   
17  55  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  47.37   
18  117  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  50.14   
19  77  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  50.86   
20  72  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  50.89   
21  65  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  54.44   
22  71  Landström Maja  1999  GÄVLE SS  AQ6699  25 m  55.23   
23  106  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  55.73   
24  83  Carlsson Vilma  2000  HARNÄS SKU  AE4600  25 m  56.66   
25  94  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  58.31   
26  100  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  1:00.54   
27  90  Zare Melika  1999  HARNÄS SKU  AV0299  25 m     
28  135  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m     
29  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m     
30  155  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  56.79  EFT 
 
Gren 8, 100m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:15.46   
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:23.46   
84  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:29.44   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:30.19   
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:32.42   
Wu Boris  1997  UPSALA S  AC3797  50 m  1:32.98   
Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  1:38.67   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:40.93   
31  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:42.19   
10  19  Johansson Gustav  1997  UPSALA S  AQ0397  25 m  1:42.83   
11  88  Nyman Axel  1998  HARNÄS SKU  AE6998  25 m  1:45.30   
12  102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:51.92   
13  46  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:53.45   
14  36  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:53.64   
15  Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m     
16  150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:20.84  EFT 
17  152  Hiller Lukas  1998  SIM 77 HOF    25 m    EFT 
 
Gren 9, 100m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  1:21.79   
91  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:25.53   
48  Lederud Ebba  1997  FALUN  AI6897  25 m  1:31.35   
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:34.43   
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:37.23   
Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:39.23   
13  Marklund Linnea  1998  UPSALA S  AP5298  25 m  1:39.78   
10  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  1:40.89   
15  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:41.93   
10  44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  1:42.28   
11  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:43.97   
12  79  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:45.40   
13  49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:45.78   
14  35  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:47.48   
15  11  Carlsson-Jönsson Sofia  1997  UPSALA S  BF2497  25 m  1:49.04   
16  53  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:50.24   
17  40  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  1:51.02   
18  45  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  1:53.01   
19  33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:54.31   
20  144  Asp Elin  1997  SIM 77 HOF  AR1897  25 m  1:54.99   
21  34  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  1:55.17   
22  89  Vågberg Siri  1998  HARNÄS SKU  AM3698  25 m  1:55.39   
23  39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:57.73   
24  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  1:59.55   
25  145  Kaskela Wilma  1997  SIM 77 HOF  AY3897  25 m  2:00.46   
26  12  Lustig Karolina  1997  UPSALA S  BA8897  25 m  2:00.98   
27  130  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  2:01.57   
28  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  2:02.55   
29  107  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  2:02.71   
30  50  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  2:06.39   
31  92  Zetterström Wilma  1998  HARNÄS SKU  AY5898  25 m  2:09.78   
32  119  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  2:11.99   
33  97  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  2:14.56   
34  138  Rianberg Artina  1998  BORLÄNGE  BE8498  25 m     
35  136  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m     
36  124  Halén Emma  1997  SANDVIKEN  BM2897  25 m     
37  105  Granlund Cecilia  1998  LUDVIKA SS  AY1898  25 m     
38  20  Hursti Ella  1998  UPSALA S  AX8298  25 m     
39  86  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m     
40  82  Andersson Emma  1998  HARNÄS SKU  AW4298  25 m     
41  14  Bergman Frida  1997  UPSALA S  BA6897  25 m     
42  68  Hägglund Anna  1997  GÄVLE SS  BN5697  25 m     
43  21  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S    25 m     
44  146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m     
45  148  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m     
46  151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:31.01  EFT 
47  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:40.58  EFT 
48  153  Virén Alva  1997  SIM 77 HOF  AM9897  25 m  2:13.69  EFT 
 
Gren 10, 50m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  45.10   
16  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  50.18   
129  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  50.28   
66  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  51.57   
115  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  51.83   
17  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  52.48   
18  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  53.53   
85  Eriksson Ludvig  1999  HARNÄS SKU  AB0599  25 m  53.93   
142  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  53.96   
10  51  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  56.65   
11  70  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  56.82   
12  101  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  57.01   
13  41  Andersén Andreas  2000  FALUN  AH4900  25 m  57.60   
14  103  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  58.06   
15  132  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  59.09   
16  133  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  59.22   
17  111  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  1:00.20   
18  22  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  1:00.23   
19  67  Dahl William  1999  GÄVLE SS  AG4799  25 m  1:00.91   
20  108  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:04.72   
21  131  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  1:04.75   
22  23  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  1:05.70   
23  98  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:06.21   
24  24  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m     
25  69  Karlsson Samuel  2000  GÄVLE SS  AI7700  25 m     
 
Gren 11, 50m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
112  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  39.79   
110  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  44.18   
104  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  44.95   
59  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  44.99   
73  Wilkensson Emma  1999  GÄVLE SS  AN7899  25 m  45.24   
109  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  45.57   
125  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  47.90   
80  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  47.99   
95  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  48.40   
10  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  48.88   
11  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  49.69   
12  47  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  49.74   
13  Svensson Nathalie  1999  UPSALA S  AP1299  25 m  49.89   
14  55  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  52.79   
15  78  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  54.16   
16  77  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  54.80   
17  65  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  55.19   
18  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  55.98   
19  76  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  57.07   
20  100  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  57.11   
21  106  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  59.68   
22  117  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  1:00.33   
23  94  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:02.41   
24  71  Landström Maja  1999  GÄVLE SS  AQ6699  25 m     
25  90  Zare Melika  1999  HARNÄS SKU  AV0299  25 m     
26  155  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  59.48  EFT 
 
Gren 12, 200m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  3:01.51   
54  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  3:03.69   
87  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  3:09.91   
37  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  3:47.37   
Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m  3:59.77   
150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:57.50  EFT 
 
Gren 13, 100m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Björck Emma  1997  LUDVIKA SS  BG5497  25 m  2:01.95   
151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:27.96  EFT 
 
Gren 14, 4X50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Upsala Sim Pojkar Lag 1  1999  UPSALA S    25 m  2:40.00   
120  Indians  1999  LUDVIKA SS    25 m     
75  Gävle Simsällskap Pojkar  1999  GÄVLE SS    25 m     
 
Gren 15, 4X50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Upsala Sim Flickor Lag 1  1999  UPSALA S    25 m  2:50.00   
81  Gränges SS  1999  GRÄNGES SS    25 m  2:55.20   
123  Småproffsen  1999  LUDVIKA SS    25 m     
121  Seastars  2000  LUDVIKA SS    25 m     
74  Gävle Simsällskap Flickor  1999  GÄVLE SS    25 m     
 
Gren 16, 4X50m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:33.46   
27  Upsala Sim Pojkar Lag 1  1997  UPSALA S    25 m  2:45.00   
141  Borlänge SS Pojkar Lag1  1997  BORLÄNGE    25 m     
154  Hss Lag 1  1997  HARNÄS SKU    25 m    EFT 
 
Gren 17, 4X50m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:36.09   
63  Falu Simsällskap Lag 2  1997  FALUN    25 m  2:41.61   
28  Upsala Sim Flickor Lag 1  1997  UPSALA S    25 m  2:55.00   
29  Upsala Sim Flickor Lag 2  1997  UPSALA S    25 m  3:10.00   
140  Borlänge SS Flickor Lag2  1998  BORLÄNGE    25 m     
139  Borlänge SS Flickor Lag1  1997  BORLÄNGE    25 m     
122  Sharks  1997  LUDVIKA SS    25 m     
154  Hss Lag 1  1997  HARNÄS SKU    25 m    EFT 
 
Gren 18, 200m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  2:50.02   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  3:00.88   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  3:03.06   
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  3:09.78   
102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  3:37.64   
 
Gren 19, 50m Fjärilsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  38.31   
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  39.30   
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  39.35   
13  Marklund Linnea  1998  UPSALA S  AP5298  25 m  43.90   
Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  44.06   
39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  47.68   
10  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  47.90   
Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  47.95   
146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  48.56   
10  44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  48.87   
11  97  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  49.47   
12  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  50.12   
13  92  Zetterström Wilma  1998  HARNÄS SKU  AY5898  25 m  55.20   
14  119  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  1:06.19   
15  33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m     
16  15  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m     
17  148  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m     
18  82  Andersson Emma  1998  HARNÄS SKU  AW4298  25 m     
19  138  Rianberg Artina  1998  BORLÄNGE  BE8498  25 m     
20  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m     
21  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  39.16  EFT 
 
Gren 20, 25m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  19.35   
17  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  21.18   
16  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  21.25   
115  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  21.58   
70  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  21.69   
66  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  22.26   
103  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  22.31   
129  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  22.45   
133  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  22.70   
10  18  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  22.84   
11  101  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  24.86   
12  24  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  25.02   
13  132  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  25.79   
14  142  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  26.88   
15  111  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  28.02   
16  51  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m     
17  41  Andersén Andreas  2000  FALUN  AH4900  25 m     
18  85  Eriksson Ludvig  1999  HARNÄS SKU  AB0599  25 m     
19  67  Dahl William  1999  GÄVLE SS  AG4799  25 m     
 
Gren 21, 400m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  5:06.09   
43  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  5:52.12   
35  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  6:07.48   
53  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  6:29.98   
30  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  6:33.35   
45  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  6:37.24   
107  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  7:41.05   
144  Asp Elin  1997  SIM 77 HOF  AR1897  25 m     
40  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m     
10  151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  5:27.76  EFT 
 
Gren 22, 100m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
54  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:07.77   
Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  1:13.53   
87  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  1:13.57   
84  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:13.64   
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:15.45   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:20.06   
Wu Boris  1997  UPSALA S  AC3797  25 m  1:20.86   
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:23.40   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:23.47   
10  37  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:25.67   
11  19  Johansson Gustav  1997  UPSALA S  AQ0397  25 m  1:30.04   
12  102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:30.22   
13  31  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:30.89   
14  36  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:31.68   
15  Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m  1:34.94   
16  88  Nyman Axel  1998  HARNÄS SKU  AE6998  25 m  1:37.65   
17  118  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  1:43.25   
18  46  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:54.14   
19  64  Adner Albin  1998  GÄVLE SS  AM7998  25 m     
20  150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:10.65  EFT 
21  152  Hiller Lukas  1998  SIM 77 HOF    25 m    EFT 
 
Gren 23, 100m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:23.83   
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:25.98   
13  Marklund Linnea  1998  UPSALA S  AP5298  25 m  1:27.72   
112  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:31.34   
Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:31.45   
49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:31.73   
10  Papp Alexandra  1998  UPSALA S  AC7298  25 m  1:33.89   
104  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:34.19   
44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  1:34.21   
10  110  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:34.73   
11  109  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:36.29   
12  15  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m  1:37.86   
13  39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:39.50   
14  Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  1:41.39   
15  59  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:42.66   
16  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  1:42.96   
17  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:43.10   
18  95  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  1:44.95   
19  47  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  1:47.81   
20  Blomqvist Beatrice  2000  UPSALA S  AE7400  25 m  1:48.22   
21  80  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  1:50.44   
22  33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:50.79   
23  146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  1:51.02   
24  97  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  1:52.33   
25  117  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  2:09.98   
26  106  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  2:17.57   
27  65  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m     
28  83  Carlsson Vilma  2000  HARNÄS SKU  AE4600  25 m     
29  55  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m     
30  143  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
31  92  Zetterström Wilma  1998  HARNÄS SKU  AY5898  25 m     
32  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m     
33  89  Vågberg Siri  1998  HARNÄS SKU  AM3698  25 m     
34  148  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m     
35  Svensson Nathalie  1999  UPSALA S  AP1299  25 m     
36  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:28.03  EFT 
 
Gren 24, 50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  34.89   
18  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  38.16   
115  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  38.32   
129  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  38.41   
17  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  38.70   
142  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  39.61   
16  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  40.40   
132  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  42.09   
66  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  42.14   
10  133  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  42.77   
11  103  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  43.39   
12  101  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  44.01   
13  70  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  44.44   
14  51  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  45.25   
15  22  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  47.43   
16  111  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  48.78   
17  67  Dahl William  1999  GÄVLE SS  AG4799  25 m  49.50   
18  41  Andersén Andreas  2000  FALUN  AH4900  25 m  49.68   
19  24  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  50.13   
20  23  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  51.25   
21  131  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  54.75   
22  98  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:00.02   
23  108  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:00.26   
24  69  Karlsson Samuel  2000  GÄVLE SS  AI7700  25 m     
25  85  Eriksson Ludvig  1999  HARNÄS SKU  AB0599  25 m  38.26  EFT 
 
Gren 25, 100m Ryggsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Lederud Ebba  1997  FALUN  AI6897  25 m  1:23.89   
91  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:25.19   
60  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:26.48   
58  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:27.22   
35  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:29.44   
43  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:29.85   
11  Carlsson-Jönsson Sofia  1997  UPSALA S  BF2497  25 m  1:30.61   
44  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  1:31.49   
13  Marklund Linnea  1998  UPSALA S  AP5298  25 m  1:31.80   
10  49  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  50 m  1:34.60   
11  45  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  1:35.98   
12  30  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:38.73   
13  53  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:38.98   
14  40  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  1:39.58   
15  Grele Ellinor  1998  UPSALA S  AT6898  25 m  1:40.61   
16  33  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:41.88   
17  Norlin Julia  1998  UPSALA S  AG0498  25 m  1:41.98   
18  79  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:42.55   
19  12  Lustig Karolina  1997  UPSALA S  BA8897  25 m  1:42.65   
20  107  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  1:43.08   
21  39  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:45.22   
22  32  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  1:45.26   
23  93  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  1:45.75   
24  116  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  1:48.31   
25  146  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  50 m  1:52.91   
26  50  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  2:04.67   
27  97  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  2:05.12   
28  34  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  2:25.12   
29  15  Bihre Liva  1998  UPSALA S  BD1298  25 m     
30  21  Tynelius Sofia  1997  UPSALA S    25 m     
31  148  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m     
32  143  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m     
33  68  Hägglund Anna  1997  GÄVLE SS  BN5697  25 m     
34  89  Vågberg Siri  1998  HARNÄS SKU  AM3698  25 m     
35  14  Bergman Frida  1997  UPSALA S  BA6897  25 m     
36  149  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:24.08  EFT 
37  151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:25.47  EFT 
38  153  Virén Alva  1997  SIM 77 HOF  AM9897  25 m  2:07.11  EFT 
 
Gren 26, 100m Bröstsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:35.22   
Wu Boris  1997  UPSALA S  AC3797  25 m  1:36.38   
57  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:37.13   
87  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  1:38.61   
52  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:39.14   
84  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:40.85   
38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:42.14   
Öncu Roger  1997  UPSALA S  AQ3397  25 m  1:44.19   
102  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:44.69   
10  37  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:47.30   
11  31  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:48.51   
12  118  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  1:52.05   
13  36  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:56.89   
14  19  Johansson Gustav  1997  UPSALA S  AQ0397  25 m  2:05.44   
15  Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m     
16  64  Adner Albin  1998  GÄVLE SS  AM7998  25 m     
17  88  Nyman Axel  1998  HARNÄS SKU  AE6998  25 m     
18  150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:35.33  EFT 
19  152  Hiller Lukas  1998  SIM 77 HOF    25 m    EFT 
 
Gren 27, 50m Bröstsim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  46.38   
Söderberg Miranda  1999  UPSALA S  AB0699  25 m  46.93   
110  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  47.95   
59  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  48.04   
112  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  48.34   
109  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  49.38   
95  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  51.15   
47  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  52.68   
73  Wilkensson Emma  1999  GÄVLE SS  AN7899  25 m  53.48   
10  72  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  53.97   
11  80  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  55.09   
12  77  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  55.11   
13  Carlsson Lisa  1999  UPSALA S  AU5299  25 m  56.88   
14  78  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  57.58   
15  94  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  59.32   
16  71  Landström Maja  1999  GÄVLE SS  AQ6699  25 m  1:00.56   
17  76  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  1:01.05   
18  65  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:02.25   
19  55  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:03.20   
20  106  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  1:04.00   
21  117  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  1:04.92   
22  90  Zare Melika  1999  HARNÄS SKU  AV0299  25 m  1:05.69   
23  100  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m     
24  135  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m     
25  137  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m     
26  Svensson Nathalie  1999  UPSALA S  AP1299  25 m     
27  83  Carlsson Vilma  2000  HARNÄS SKU  AE4600  25 m     
28  155  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  1:01.01  EFT 
 
Gren 28, 50m Ryggsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
61  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  41.30   
142  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  43.48   
16  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  46.26   
115  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  46.53   
70  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  46.67   
17  Dannfors Karl  1999  UPSALA S  AA2799  25 m  47.93   
51  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  48.92   
129  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  48.98   
132  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  49.04   
10  133  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  49.53   
11  18  Dannfors Philip  1999  UPSALA S  AA1799  25 m  49.73   
12  41  Andersén Andreas  2000  FALUN  AH4900  25 m  50.63   
13  66  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  50.77   
14  101  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  51.15   
15  22  Henriksson Axel  1999  UPSALA S  AA3799  25 m  51.88   
16  67  Dahl William  1999  GÄVLE SS  AG4799  25 m  54.20   
17  23  Wallin Loke  1999  UPSALA S  AD6399  25 m  55.62   
18  24  Särnblad Anton  2000  UPSALA S  AC2700  25 m  56.28   
19  111  Larsson Timothy  2001  LUDVIKA SS  AA9301  25 m  57.59   
20  108  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:01.15   
21  98  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:11.07   
 
Gren 29, 200m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
56  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  2:48.82   
91  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  3:01.21   
107  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  3:50.13   
144  Asp Elin  1997  SIM 77 HOF  AR1897  25 m     
79  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m     
40  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m     
35  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m     
151  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:56.08  EFT 
153  Virén Alva  1997  SIM 77 HOF  AM9897  25 m    EFT 
 
Gren 30, 100m Fjärilsim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Nilsson Fredrik  1997  UPSALA S  AL2997  25 m  1:20.56   
54  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:23.92   
19  Johansson Gustav  1997  UPSALA S  AQ0397  25 m     
150  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:29.50  EFT 
 
Gren 31, 4X50m Medley Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
123  Småproffsen  1999  LUDVIKA SS    25 m     
121  Seastars  2000  LUDVIKA SS    25 m     
74  Gävle Simsällskap Flickor  1999  GÄVLE SS    25 m     
 
Gren 32, 4X50m Medley Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
120  Indians  1999  LUDVIKA SS    25 m     
75  Gävle Simsällskap Pojkar  1999  GÄVLE SS    25 m     
 
Gren 33, 4X50m Frisim Flickor 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:09.98   
63  Falu Simsällskap Lag 2  1997  FALUN    25 m  2:31.36   
140  Borlänge SS Flickor Lag2  1998  BORLÄNGE    25 m     
139  Borlänge SS Flickor Lag1  1997  BORLÄNGE    25 m     
122  Sharks  1997  LUDVIKA SS    25 m     
154  Hss Lag 1  1997  HARNÄS SKU    25 m    EFT 
 
Gren 34, 4X50m Frisim Pojkar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
62  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:19.81   
141  Borlänge SS Pojkar Lag1  1997  BORLÄNGE    25 m     
154  Hss Lag 1  1997  HARNÄS SKU    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  27 november 2009 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:18