Deltagarlista Gren 1-40 
 
  Tävling  Masdoppet 2010    Utskriftsdatum  07 september 2010   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  11:55   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2010-09-11         
 
 
Gren 1, 400m Frisim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  4:18.11   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  4:32.49   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  4:51.04   
74  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  4:51.88   
59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  4:53.15   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  4:56.46   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  4:59.68   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  5:01.37   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  5:03.61   
10  84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  5:16.60   
11  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  5:18.63   
12  80  Sjökvist Gustav  1996  HARNÄS SKU  AO9996  25 m  5:26.35   
13  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  5:27.81   
14  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  5:44.13   
15  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  6:27.92   
16  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  6:35.24   
17  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  6:38.84   
18  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  6:59.50   
19  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m     
20  76  Hansson Tobias  1996  HARNÄS SKU  AO8996  25 m     
21  108  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m     
 
Gren 2, 800m Frisim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  9:41.93   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  9:46.73   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  10:19.77   
67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  10:34.62   
93  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  10:50.01   
75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  11:07.74   
91  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  11:25.65   
49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  11:49.13   
68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  11:56.28   
10  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  50 m  12:28.41   
11  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  12:57.18   
12  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m     
13  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m     
14  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m     
15  114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m     
16  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m     
 
Gren 3, 100m Fjärilsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:03.07   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  1:03.58   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  1:10.83   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  1:12.08   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:14.75   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:14.88   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:17.10   
59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  50 m  1:19.30   
73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  1:24.23   
10  79  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  1:25.79   
11  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  1:25.95   
12  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:27.55   
13  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:29.50   
14  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:29.62   
15  84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m     
 
Gren 4, 200m Fjärilsim FlickorA-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:28.60   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:29.91   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  2:36.96   
78  Maxe Melinda  1992  HARNÄS SKU  BL1492  25 m  3:06.86   
112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m     
98  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m     
 
Gren 5, 400m Medley Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  4:53.90   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  5:51.53   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  6:02.39   
 
Gren 6, 200m Medley Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:27.30   
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  2:29.61   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:32.56   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:34.47   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:34.61   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  2:38.13   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  2:40.25   
48  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  2:41.22   
51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  2:47.39   
10  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:48.76   
11  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  50 m  2:48.84   
12  52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  2:50.33   
13  50  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  2:50.87   
14  18  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  2:51.56   
15  109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  2:51.98   
16  67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  2:52.70   
17  83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  2:52.74   
18  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  2:53.81   
19  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  2:54.39   
20  94  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:54.46   
21  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  3:01.03   
22  102  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  3:02.55   
23  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  3:05.76   
24  96  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  3:06.06   
25  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  3:09.71   
26  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  3:09.93   
27  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  3:11.51   
28  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  50 m  3:15.06   
29  89  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  3:16.34   
30  111  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  3:17.08   
31  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  3:19.44   
32  99  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  3:21.62   
33  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  3:22.06   
34  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  3:27.04   
35  113  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  3:45.46   
36  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m     
37  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m     
38  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m     
39  117  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  3:05.30  EFT 
40  116  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  3:18.44  EFT 
41  115  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  3:36.04  EFT 
 
Gren 7, 4X100m Frisim Pojkar 14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Harnäs Sku Herrar [1996]  1996  HARNÄS SKU    25 m  4:32.74   
38  Borlänge Herrar [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 8, 4X100m Frisim Flickor14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  4:47.44   
34  Borlänge Damer [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 9, 4X100m Frisim Pojkar 15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Borlänge Herrar [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  3:59.00   
 
Gren 10, 4X100m Frisim Flickor15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Borlänge Damer [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  4:13.25   
66  Falu Simsällskap Lag 1  1993  FALUN    25 m  4:24.65   
85  Harnäs Sku Damer [1911]  HARNÄS SKU    25 m  4:45.24   
 
Gren 11, 200m Ryggsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:21.71   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  2:35.10   
59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:36.57   
90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:50.51   
40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  2:52.22   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  2:56.38   
60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:56.66   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  2:57.35   
57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  3:03.69   
10  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  3:29.96   
11  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  3:36.69   
12  108  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m     
13  79  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m     
14  84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m     
15  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m     
16  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m     
 
Gren 12, 100m Ryggsim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  1:09.19   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  1:11.56   
48  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  1:12.42   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:12.65   
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  1:13.25   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  1:13.61   
109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  1:16.20   
18  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  1:16.72   
54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  1:17.72   
10  78  Maxe Melinda  1992  HARNÄS SKU  BL1492  25 m  1:18.05   
11  52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:18.11   
12  50  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  1:19.44   
13  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:19.60   
14  51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  1:19.76   
15  81  Tröjbom Sigrid  1991  HARNÄS SKU  CE8291  25 m  1:20.59   
16  93  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  1:20.90   
17  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:21.02   
18  89  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:21.63   
19  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:21.64   
20  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:22.00   
21  75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  1:22.39   
22  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:22.45   
23  94  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:22.49   
24  102  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  1:22.60   
25  100  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:24.89   
26  67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:25.56   
27  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:27.40   
28  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:30.08   
29  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:30.22   
30  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:30.53   
31  96  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:31.10   
32  111  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  1:31.47   
33  71  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:31.93   
34  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  1:32.03   
35  99  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  1:32.99   
36  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:34.00   
37  113  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  1:34.64   
38  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  1:35.52   
39  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:38.12   
40  98  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  1:38.83   
41  61  Stam Louise  1997  FALUN  BA1497  25 m  1:42.32   
42  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:45.22   
43  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  1:51.96   
44  25  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:54.06   
45  16  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:56.17   
46  22  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m     
47  107  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m     
48  13  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m     
49  104  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m     
50  115  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:29.40  EFT 
51  116  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  1:37.09  EFT 
 
Gren 13, 100m Bröstsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:04.97   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  1:13.06   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  1:13.18   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:15.32   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:16.53   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  1:21.18   
105  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  1:21.50   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:25.03   
40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  1:27.87   
10  73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  1:28.16   
11  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:30.29   
12  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  1:31.63   
13  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:32.37   
14  47  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:34.04   
15  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:35.64   
16  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:35.92   
17  82  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  1:36.75   
18  76  Hansson Tobias  1996  HARNÄS SKU  AO8996  25 m  1:41.92   
19  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:44.66   
20  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:50.24   
21  55  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  1:51.34   
22  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:53.65   
23  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:56.56   
24  56  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  2:09.18   
 
Gren 14, 200m Bröstsim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:46.50   
114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  50 m  3:00.50   
67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  3:05.12   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  3:05.40   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  3:05.94   
50  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  3:06.19   
42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  3:09.14   
109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  3:09.22   
62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  3:10.15   
10  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  3:14.23   
11  41  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  3:17.65   
12  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  3:20.66   
13  83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  3:22.65   
14  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  3:24.60   
15  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  3:29.17   
16  96  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  3:35.14   
17  71  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  3:35.87   
18  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:52.85   
19  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  3:56.50   
20  99  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  4:06.97   
21  16  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m     
22  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m     
23  25  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m     
24  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m     
25  43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m     
26  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m     
27  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m     
28  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m     
 
Gren 15, 200m Frisim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:00.48   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  2:08.00   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  2:14.97   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:17.70   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  2:18.53   
74  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  2:18.78   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  2:19.42   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  2:19.81   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  2:20.93   
10  40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  2:22.24   
11  59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:22.81   
12  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  2:29.87   
13  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:30.47   
14  80  Sjökvist Gustav  1996  HARNÄS SKU  AO9996  25 m  2:32.13   
15  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  2:39.31   
16  84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  2:41.31   
17  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  2:43.87   
18  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  2:49.14   
19  47  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  2:49.35   
20  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  2:52.51   
21  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  2:57.11   
22  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  3:05.29   
23  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  3:13.66   
24  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  3:32.61   
25  82  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m     
26  73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m     
27  79  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m     
28  76  Hansson Tobias  1996  HARNÄS SKU  AO8996  25 m     
 
Gren 16, 100m Frisim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  56.25   
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  1:00.08   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:02.47   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:02.52   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  1:02.70   
48  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  1:04.27   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  1:04.44   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:04.45   
114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:05.20   
10  52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:05.33   
11  51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  1:05.75   
12  81  Tröjbom Sigrid  1991  HARNÄS SKU  CE8291  25 m  1:06.11   
13  75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  1:06.50   
14  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:07.39   
15  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  50 m  1:07.61   
16  94  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:08.15   
17  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:08.69   
18  109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  1:08.82   
19  78  Maxe Melinda  1992  HARNÄS SKU  BL1492  25 m  1:09.02   
20  42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  1:09.79   
21  18  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  1:09.98   
22  83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:10.02   
23  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  50 m  1:10.49   
24  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  1:10.49   
25  102  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  1:10.64   
26  91  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:12.91   
27  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:12.99   
28  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:13.42   
29  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:14.25   
30  89  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:14.49   
31  96  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:14.76   
32  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:15.55   
33  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:15.86   
34  100  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:15.95   
35  111  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  1:15.95   
36  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:16.35   
37  98  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  1:17.95   
38  99  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  1:19.39   
39  41  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  1:19.74   
40  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  1:20.07   
41  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:20.46   
42  71  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:21.32   
43  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  1:21.89   
44  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  50 m  1:24.68   
45  113  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  1:24.94   
46  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:28.43   
47  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:29.00   
48  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  50 m  1:29.09   
49  61  Stam Louise  1997  FALUN  BA1497  25 m  1:30.66   
50  25  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:39.60   
51  11  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m  1:40.56   
52  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  1:42.02   
53  16  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:45.49   
54  22  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:54.95   
55  14  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m     
56  104  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m     
57  107  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m     
58  117  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  1:11.88  EFT 
59  116  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  1:13.46  EFT 
 
Gren 17, 4X100m Medley Pojkar 14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Harnäs Sku Herrar [1996]  1996  HARNÄS SKU    25 m  5:22.66   
38  Borlänge Herrar [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 18, 4X100m Medley Flickor14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
36  Borlänge Damer Lag2  1997  BORLÄNGE    25 m     
34  Borlänge Damer [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 19, 4X100m Medley Pojkar 15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Borlänge Herrar [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  4:20.00   
 
Gren 20, 4X100m Medley Flickor15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Borlänge Damer [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  4:37.57   
66  Falu Simsällskap Lag 1  1993  FALUN    25 m  5:07.03   
85  Harnäs Sku Damer [1911]  HARNÄS SKU    25 m  5:32.37   
 
Gren 21, 100m Frisim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  54.53   
88  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  57.22   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  57.50   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  58.15   
105  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  1:00.07   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  1:01.66   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:02.08   
74  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  1:02.59   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:02.60   
10  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:03.34   
11  110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  1:03.48   
12  108  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m  1:03.52   
13  59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:03.84   
14  40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  1:04.40   
15  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:06.52   
16  73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  1:07.23   
17  84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  1:07.40   
18  80  Sjökvist Gustav  1996  HARNÄS SKU  AO9996  25 m  1:07.69   
19  79  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  1:08.99   
20  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:09.57   
21  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  1:11.12   
22  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  1:11.72   
23  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:16.54   
24  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:17.11   
25  47  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:19.17   
26  82  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  1:19.45   
27  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:20.21   
28  76  Hansson Tobias  1996  HARNÄS SKU  AO8996  25 m  1:22.47   
29  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:23.46   
30  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:24.66   
31  103  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  1:27.44   
32  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:31.29   
33  55  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  1:33.28   
34  56  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:38.98   
35  30  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m     
36  27  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:06.60   
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  2:09.80   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:11.74   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:16.42   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  2:17.52   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  2:18.35   
48  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  2:22.15   
52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  2:25.17   
51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  2:25.18   
10  75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  2:25.98   
11  114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:26.38   
12  67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  2:27.65   
13  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  50 m  2:28.46   
14  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  2:28.54   
15  94  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:31.17   
16  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:31.21   
17  109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  2:32.51   
18  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  2:34.73   
19  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  2:35.21   
20  81  Tröjbom Sigrid  1991  HARNÄS SKU  CE8291  25 m  2:35.41   
21  42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  2:36.08   
22  91  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  2:38.19   
23  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:42.90   
24  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:43.23   
25  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  2:45.16   
26  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  2:46.71   
27  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  2:48.16   
28  100  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  2:49.95   
29  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  2:50.86   
30  83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  2:52.04   
31  111  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  2:52.43   
32  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  2:55.99   
33  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  2:56.10   
34  98  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  2:56.86   
35  41  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  2:59.08   
36  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  3:13.82   
37  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:18.14   
38  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  3:18.36   
39  113  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  3:26.35   
40  25  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  3:47.79   
41  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  3:57.09   
42  102  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m     
43  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m     
44  11  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m     
45  117  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  2:39.08  EFT 
 
Gren 23, 200m Medley Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:14.36   
Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  2:16.76   
88  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  2:23.41   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  2:25.24   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  2:38.57   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  2:39.12   
105  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  2:39.42   
74  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  2:40.86   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  2:43.06   
10  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:44.60   
11  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  2:55.42   
12  47  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  50 m  3:02.44   
13  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  3:06.19   
14  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  3:26.12   
15  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  3:37.79   
16  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  3:38.24   
17  55  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  3:40.36   
18  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  3:50.01   
19  73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m     
 
Gren 24, 400m Medley Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  5:20.90   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  5:27.06   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  5:28.41   
69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m     
Groth Maria  1988  AVESTA SS  AV9888  25 m     
116  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m    EFT 
 
Gren 25, 100m Ryggsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:04.67   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  1:10.52   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  1:10.77   
59  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:12.69   
105  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  1:12.78   
108  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m  1:13.51   
79  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  1:16.60   
84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  1:17.71   
40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  1:18.19   
10  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:18.38   
11  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  1:19.31   
12  72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  1:19.79   
13  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  1:20.24   
14  110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  1:21.06   
15  20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  1:21.75   
16  Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  1:21.96   
17  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:22.21   
18  80  Sjökvist Gustav  1996  HARNÄS SKU  AO9996  25 m  1:22.55   
19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:22.87   
20  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:29.85   
21  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:33.70   
22  55  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  1:37.94   
23  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:38.89   
24  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:39.74   
25  76  Hansson Tobias  1996  HARNÄS SKU  AO8996  25 m  1:40.43   
26  97  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:41.14   
27  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:42.82   
28  103  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  1:47.03   
29  56  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:49.08   
30  82  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m     
31  30  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m     
 
Gren 26, 200m Ryggsim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  2:34.18   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  2:35.10   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:36.35   
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  2:38.52   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:40.10   
109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  2:43.75   
18  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  2:47.79   
93  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:49.36   
51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  2:52.32   
10  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  2:54.42   
11  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  50 m  2:54.69   
12  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  3:00.12   
13  42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  3:01.24   
14  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  3:03.74   
15  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  3:03.92   
16  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  3:05.02   
17  67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  3:06.15   
18  100  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  3:07.35   
19  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  3:07.40   
20  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  3:22.52   
21  98  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  3:27.26   
22  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:31.02   
23  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  4:09.98   
24  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m     
25  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m     
26  89  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m     
27  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m     
28  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m     
29  115  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  3:40.23  EFT 
 
Gren 27, 4X50m Frisim Pojkar 14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Harnäs Sku Herrar [1996]  1996  HARNÄS SKU    25 m  2:02.45   
65  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:23.97   
38  Borlänge Herrar [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 28, 4X50m Frisim Flickor14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:13.28   
36  Borlänge Damer Lag2  1997  BORLÄNGE    25 m     
34  Borlänge Damer [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 29, 4X50m Frisim Pojkar 15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Borlänge Herrar [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  1:50.00   
 
Gren 30, 4X50m Frisim Flickor15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Borlänge Damer [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  1:56.08   
 
Gren 31, 1500m Frisim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  17:07.93   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  18:39.99   
Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  19:32.22   
40  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  20:01.33   
74  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  20:51.71   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  21:12.38   
80  Sjökvist Gustav  1996  HARNÄS SKU  AO9996  25 m  21:54.11   
84  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m     
72  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m     
 
Gren 32, 400m Frisim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  4:36.22   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  4:43.05   
43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  4:56.07   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  4:57.85   
51  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  5:07.39   
94  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  50 m  5:12.93   
54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  50 m  5:14.04   
52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  5:14.99   
45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  5:17.04   
10  109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  5:21.36   
11  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  5:22.81   
12  75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  5:25.20   
13  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  5:26.03   
14  114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  5:26.91   
15  42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  5:32.73   
16  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  5:34.25   
17  49  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  5:42.88   
18  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  5:47.42   
19  58  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  5:49.42   
20  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  6:05.24   
21  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  6:07.48   
22  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  6:12.36   
23  41  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  6:22.78   
24  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m     
25  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m     
26  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m     
27  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m     
 
Gren 33, 200m Fjärilsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:29.27   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  2:35.43   
101  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  50 m  2:49.47   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  3:09.89   
 
Gren 34, 100m Fjärilsim FlickorA-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  50 m  1:03.56   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:08.37   
48  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  1:09.67   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:10.33   
Groth Maria  1988  AVESTA SS  AV9888  25 m  1:10.39   
70  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:10.96   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  1:11.40   
83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:18.13   
54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  1:18.93   
10  67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:19.68   
11  45  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:20.07   
12  52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:21.02   
13  75  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  1:22.03   
14  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  50 m  1:23.24   
15  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:24.00   
16  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:28.21   
17  91  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:31.16   
18  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:32.86   
19  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  1:36.67   
20  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:37.03   
 
Gren 35, 200m Bröstsim Pojkar A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
88  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  2:21.99   
Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:27.68   
Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  50 m  2:36.16   
Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  2:44.40   
20  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  2:49.41   
77  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  2:55.96   
Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  2:58.18   
110  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  3:02.22   
105  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  3:07.19   
10  47  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  3:16.97   
11  57  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  3:22.07   
12  60  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  3:22.99   
13  90  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  3:35.31   
14  10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  3:47.98   
15  19  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  3:51.61   
16  17  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  3:53.33   
17  23  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  3:57.25   
18  95  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  4:05.86   
19  73  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m     
20  82  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m     
 
Gren 36, 100m Bröstsim Flickor A-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  1:17.58   
Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:18.44   
92  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  1:20.32   
114  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  50 m  1:23.18   
21  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:23.43   
83  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:25.11   
106  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  1:25.20   
67  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:25.90   
42  Marklew Sofi  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  1:26.37   
10  109  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  1:27.00   
11  43  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  1:27.22   
12  69  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:27.69   
13  81  Tröjbom Sigrid  1991  HARNÄS SKU  CE8291  25 m  1:28.13   
14  54  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  1:29.24   
15  68  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  1:29.29   
16  91  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:29.47   
17  64  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:29.50   
18  62  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:31.33   
19  52  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:32.17   
20  41  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  1:32.82   
21  102  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  1:33.46   
22  46  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m  1:35.36   
23  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  1:36.03   
24  89  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:36.82   
25  93  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  1:37.94   
26  53  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:38.05   
27  63  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  50 m  1:38.14   
28  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:38.95   
29  28  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:41.21   
30  111  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  1:41.96   
31  15  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:46.24   
32  61  Stam Louise  1997  FALUN  BA1497  25 m  1:46.26   
33  12  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:47.10   
34  29  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  1:47.14   
35  112  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  1:48.34   
36  26  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:49.93   
37  24  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  1:50.91   
38  11  Hansson Emme-Linn  1998  BORLÄNGE  AV3898  25 m  1:54.51   
39  113  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  1:56.03   
40  25  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:59.95   
41  22  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  2:19.42   
42  14  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m     
43  13  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m     
44  104  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m     
45  117  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  1:40.93  EFT 
46  115  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:47.00  EFT 
 
Gren 37, 4X50m Medley Pojkar 14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Harnäs Sku Herrar [1996]  1996  HARNÄS SKU    25 m  2:19.13   
65  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:45.43   
38  Borlänge Herrar [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 38, 4X50m Medley Flickor14&Y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
65  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:28.60   
36  Borlänge Damer Lag2  1997  BORLÄNGE    25 m     
35  Borlänge Damer Lag 3  1996  BORLÄNGE    25 m     
34  Borlänge Damer [1997]  1997  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 39, 4X50m Medley Pojkar 15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Borlänge Herrar [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  2:10.00   
39  Borlänge Herrar Lag 2  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 40, 4X50m Medley Flickor15&Ä 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Borlänge Damer [1994]  1994  BORLÄNGE    25 m  2:08.78   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  07 september 2010 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  11:55