Deltagarlista Gren 1-8 
 
  Tävling  Svenska Ungdomssimspelen    Utskriftsdatum  13 januari 2010   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  20:51   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
 
 
Gren 1, 50m Fjärilsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  28.70   
21  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  31.15   
57  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  31.62   
88  Källqvist Ida  1992  GÄVLE SS  AK5492  25 m  31.79   
53  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  31.96   
188  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  32.16   
37  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  32.51   
54  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  32.74   
112  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  32.88   
10  62  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  33.06   
11  161  Lindkvist Jessica  1990  LUDVIKA SS  AG8290  25 m  33.08   
12  73  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  33.19   
13  92  Nyberg Kerstin  1991  GÄVLE SS  BB2891  25 m  33.89   
14  89  Larsson Angelica  1993  GÄVLE SS  AS1893  25 m  34.04   
15  105  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  34.17   
16  34  Larsson Andrea  1992  BORLÄNGE  BD3292  25 m  34.32   
17  51  Svärd Linnéa  1995  DEJE SS  AL4695  25 m  34.35   
18  123  Starkholm Avesta  1994  HUDIKSVALL  BG2494  25 m  34.86   
19  29  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  35.18   
20  33  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  35.44   
21  166  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  35.63   
22  23  Bergvall Allis  1994  BORLÄNGE  BR8294  25 m  35.66   
23  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  35.95   
24  195  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  36.22   
25  143  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  36.26   
26  67  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  36.29   
27  163  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  37.14   
28  79  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  37.61   
29  41  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  37.71   
30  64  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  37.93   
31  197  Nielsen Linn  1995  SIM 77 HOF  AG5295  25 m  38.07   
32  86  Kandén Sofie  1994  GÄVLE SS  AN3894  25 m  38.24   
33  94  Schön Lisa  1994  GÄVLE SS  BK6694  25 m  38.70   
34  50  Marklew Sofie  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  38.82   
35  43  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  38.91   
36  154  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  39.16   
37  85  Kandén Linda  1993  GÄVLE SS  BB0893  25 m  39.19   
38  160  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  39.30   
39  76  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  39.35   
40  168  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  39.42   
41  59  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  39.73   
42  109  Kock Emilia  1996  HARNÄS SKU  BD4896  25 m  40.15   
43  216  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  40.22   
44  130  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  40.39   
45  191  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  40.85   
46  122  Wallen Emelie  1997  HEDEMORA  AX6697  25 m  41.07   
47  144  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  41.26   
48  209  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  41.31   
49  178  Lundblad My  1995  SALA SS  BN5495  25 m  41.43   
50  91  Larsson Lovisa  1996  GÄVLE SS  BA8896  25 m  41.56   
51  31  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  42.11   
52  141  Chalikia Sofia  1996  LUDVIKA SS  BO3896  25 m  42.13   
53  151  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  42.20   
54  179  Palmqvist Linnéa  1998  SALA SS  AG3698  25 m  42.37   
55  219  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  42.69   
56  114  Bergendahl Sandra  1991  HEDEMORA  BX6691  25 m  42.82   
57  215  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  42.83   
58  18  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  43.06   
59  84  Gjelsnes Ellinor  1995  GÄVLE SS  AI4695  25 m  43.25   
60  200  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  43.31   
61  115  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  44.17   
62  95  Westergren Kristina  1996  GÄVLE SS  BG5896  25 m  44.26   
63  48  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  44.89   
64  214  Spjotgard Lovisa  1998  SS MORA  AQ7698  25 m  45.66   
65  156  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  46.41   
66  66  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  46.47   
67  199  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  46.60   
68  164  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  46.67   
69  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  47.30   
70  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  47.68   
71  137  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  47.68   
72  87  Kron Maja  1996  GÄVLE SS  BA6896  25 m  47.74   
73  158  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  48.42   
74  225  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  48.56   
75  170  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  48.57   
76  99  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  48.79   
77  60  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  48.87   
78  131  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  49.47   
79  153  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  50.13   
80  52  Wiklund Ebba  2000  DEJE SS  AD2200  25 m  50.24   
81  121  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  51.15   
82  78  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  51.18   
83  28  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  52.03   
84  82  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  52.14   
85  173  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  52.52   
86  135  Björck Emma  1997  LUDVIKA SS  BG5497  25 m  53.74   
87  227  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m  54.41   
88  201  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  56.01   
89  147  Fältsjö Klara  1998  LUDVIKA SS  AO0498  25 m  59.97   
90  63  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  1:01.32   
91  165  Nordahl Emma  1996  LUDVIKA SS  BP2296  25 m  1:05.14   
92  152  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  1:13.29   
93  30  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m     
94  26  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m     
95  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m     
96  45  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m     
97  58  Bassek Hannah  1998  FALUN  BB3298  25 m     
98  61  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m     
99  65  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m     
100  100  Törnqvist Kristin  1998  GRÄNGES SS  AL8498  25 m     
101  171  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m     
102  198  Nielsen Lise  1996  SIM 77 HOF  AB2496  25 m     
103  96  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m     
 
Gren 2, 50m Fjärilsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  26.46   
22  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  27.95   
36  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  28.79   
118  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  28.98   
148  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  29.37   
125  Olsson Hannes  1990  HUDIKSVALL  BA3490  25 m  29.49   
167  Schmidt Eric  1992  LUDVIKA SS  AO1992  25 m  29.67   
182  Wennerstrand Erik  1993  SALA SS  AK5593  25 m  29.73   
142  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  30.24   
10  187  Lindberg Jonas  1992  SANDVIKEN  AT9192  25 m  30.25   
11  Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  30.90   
12  46  Zidén Karl  1990  BORLÄNGE  AI9590  25 m  30.91   
13  93  Nyberg Nils  1993  GÄVLE SS  AJ5193  25 m  31.05   
14  27  Grönfors Tony  1992  BORLÄNGE  BA0992  25 m  31.05   
15  49  Höckert Johan  1994  DEJE SS  AM2594  25 m  31.18   
16  77  Thuresson Staffan  1994  FALUN  AL7394  25 m  31.21   
17  110  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  50 m  31.21   
18  204  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  31.22   
19  176  Doder Viktor  1994  SALA SS  AA6594  25 m  31.53   
20  183  Westin David  1995  SALA SS  AH7795  25 m  31.56   
21  145  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  31.70   
22  134  Bjelke Alexander  1994  LUDVIKA SS  AF3594  25 m  31.78   
23  189  Nilsson Johan  1993  SANDVIKEN  BA7993  25 m  31.80   
24  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  32.20   
25  220  Granath Olle  1993  SÖDERHAMN  AM6793  25 m  32.51   
26  196  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  32.52   
27  20  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  32.88   
28  129  Lindow Tommy  1996  HUDIKSVALL  AT3196  25 m  33.06   
29  75  Solölid Daniel  1994  FALUN  AM9994  25 m  33.09   
30  185  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  33.36   
31  146  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  33.44   
32  128  Sahlén Per  1994  HUDIKSVALL  AP5394  25 m  33.51   
33  186  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  34.07   
34  113  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  34.30   
35  127  Rydstedt Simon  1994  HUDIKSVALL  AP4394  25 m  34.64   
36  Eriksson Simon  1993  AVESTA SS  AE4593  25 m  34.66   
37  104  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  34.76   
38  124  Rydstedt Adam  1996  HUDIKSVALL  AE6996  25 m  35.37   
39  71  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  35.37   
40  55  Andersson Jesper  1995  FALUN  AH3995  25 m  36.32   
41  47  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  36.64   
42  11  Magnusson Gustav  1996  BOLLNÄS SS  AH4796  25 m  36.67   
43  103  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  36.98   
44  111  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  37.66   
45  193  Backström Gabriel  1994  SIM 77 HOF  AK6794  50 m  37.78   
46  107  Hansson Robin  1995  HARNÄS SKU  AU7995  25 m  37.79   
47  190  Moberg Andreas Rodin  1993  SANDVIKEN  BC8193  25 m  38.11   
48  24  Björnbom Lukas  1994  BORLÄNGE  AZ6394  50 m  38.18   
49  12  Magnusson Joel  1998  BOLLNÄS SS  AE1198  25 m  38.53   
50  106  Ernesäter Robin  1996  HARNÄS SKU  AI2196  25 m  38.87   
51  192  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m  39.50   
52  102  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  39.62   
53  159  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  39.76   
54  Olsson Joakim  1995  AVESTA SS  AW4595  25 m  40.71   
55  56  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  40.81   
56  218  Zedendahl Hugo  1995  SS MORA  AY1195  25 m  40.90   
57  70  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  41.12   
58  81  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  42.15   
59  13  Melander Mårten  1996  BOLLNÄS SS  AN9996  25 m  42.68   
60  38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  43.05   
61  177  Ek Filiph  1995  SALA SS  AP8395  25 m  43.14   
62  74  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  43.37   
63  108  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  43.46   
64  44  Svärd Andreas  1994  BORLÄNGE  BA4194  25 m  43.58   
65  139  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  44.09   
66  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  45.43   
67  35  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  45.91   
68  126  Jonsson Johan  1997  HUDIKSVALL  AQ2597  25 m  46.34   
69  169  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  50.53   
70  184  Westin Victor  1998  SALA SS  AJ1198  25 m  50.68   
71  15  Pesu Tobias  1994  BOLLNÄS SS  AX9394  25 m  50.83   
72  172  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  51.66   
73  180  Sandberg Martin  1996  SALA SS  AJ4396  25 m  53.94   
74  83  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  54.83   
75  212  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  55.05   
76  140  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  56.31   
77  207  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  58.21   
78  138  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  58.53   
79  181  Sandberg Oskar  1998  SALA SS  AG0998  25 m  1:03.24   
80  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m     
81  120  Sved Samuel  1998  HEDEMORA  AQ1398  25 m     
82  224  Swahn Sebastian  1999  BORLÄNGE  AL0999  25 m     
83  68  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m     
84  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m     
85  175  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m     
86  25  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m     
 
Gren 3, 50m Ryggsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  32.00   
53  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  32.41   
188  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  33.29   
161  Lindkvist Jessica  1990  LUDVIKA SS  AG8290  25 m  33.50   
21  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  33.75   
57  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  34.25   
37  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  34.54   
88  Källqvist Ida  1992  GÄVLE SS  AK5492  25 m  34.94   
73  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  35.01   
10  195  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  35.48   
11  62  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  35.91   
12  33  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  35.95   
13  34  Larsson Andrea  1992  BORLÄNGE  BD3292  25 m  35.95   
14  92  Nyberg Kerstin  1991  GÄVLE SS  BB2891  25 m  35.97   
15  54  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  36.16   
16  51  Svärd Linnéa  1995  DEJE SS  AL4695  25 m  36.82   
17  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  37.51   
18  154  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  37.54   
19  163  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  37.68   
20  29  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  37.95   
21  123  Starkholm Avesta  1994  HUDIKSVALL  BG2494  25 m  38.13   
22  85  Kandén Linda  1993  GÄVLE SS  BB0893  25 m  38.33   
23  89  Larsson Angelica  1993  GÄVLE SS  AS1893  25 m  38.36   
24  23  Bergvall Allis  1994  BORLÄNGE  BR8294  25 m  38.37   
25  219  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  38.67   
26  105  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  38.79   
27  31  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  38.92   
28  66  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  38.98   
29  112  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  39.43   
30  109  Kock Emilia  1996  HARNÄS SKU  BD4896  25 m  39.50   
31  168  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  39.64   
32  67  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  39.65   
33  164  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  39.79   
34  143  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  39.80   
35  86  Kandén Sofie  1994  GÄVLE SS  AN3894  25 m  39.90   
36  41  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  40.23   
37  50  Marklew Sofie  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  40.29   
38  17  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  40.50   
39  178  Lundblad My  1995  SALA SS  BN5495  25 m  40.55   
40  166  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  40.61   
41  59  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  40.83   
42  76  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  40.83   
43  79  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  41.21   
44  160  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  41.59   
45  197  Nielsen Linn  1995  SIM 77 HOF  AG5295  25 m  41.96   
46  94  Schön Lisa  1994  GÄVLE SS  BK6694  25 m  42.15   
47  64  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  42.18   
48  61  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  42.36   
49  137  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  42.40   
50  60  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  42.62   
51  199  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  42.72   
52  191  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  42.84   
53  95  Westergren Kristina  1996  GÄVLE SS  BG5896  25 m  42.88   
54  115  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  42.89   
55  141  Chalikia Sofia  1996  LUDVIKA SS  BO3896  25 m  43.01   
56  209  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  43.28   
57  200  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  43.35   
58  216  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  43.62   
59  91  Larsson Lovisa  1996  GÄVLE SS  BA8896  25 m  43.66   
60  43  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  43.97   
61  78  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  44.14   
62  158  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  44.18   
63  114  Bergendahl Sandra  1991  HEDEMORA  BX6691  25 m  44.38   
64  18  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  44.39   
65  153  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  44.71   
66  144  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  44.95   
67  122  Wallen Emelie  1997  HEDEMORA  AX6697  25 m  45.11   
68  156  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  45.24   
69  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  45.28   
70  45  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  45.61   
71  121  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  45.96   
72  215  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  46.01   
73  201  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  46.03   
74  206  Eriksson Hanna  1996  SS MORA  BP0696  25 m  46.13   
75  151  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  46.20   
76  84  Gjelsnes Ellinor  1995  GÄVLE SS  AI4695  25 m  46.23   
77  99  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  46.44   
78  214  Spjotgard Lovisa  1998  SS MORA  AQ7698  25 m  46.60   
79  130  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  46.63   
80  28  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  46.63   
81  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  46.99   
82  225  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  47.12   
83  87  Kron Maja  1996  GÄVLE SS  BA6896  25 m  47.25   
84  101  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  47.99   
85  208  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  48.27   
86  100  Törnqvist Kristin  1998  GRÄNGES SS  AL8498  25 m  48.73   
87  179  Palmqvist Linnéa  1998  SALA SS  AG3698  25 m  48.97   
88  30  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  49.20   
89  170  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  49.56   
90  63  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  49.74   
91  227  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m  49.84   
92  52  Wiklund Ebba  2000  DEJE SS  AD2200  25 m  49.87   
93  10  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m  50.09   
94  131  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  50.57   
95  198  Nielsen Lise  1996  SIM 77 HOF  AB2496  25 m  50.74   
96  147  Fältsjö Klara  1998  LUDVIKA SS  AO0498  25 m  51.07   
97  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  52.07   
98  174  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  52.16   
99  97  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  52.49   
100  16  Petersson Josephin  1996  BOLLNÄS SS  BJ7296  25 m  52.58   
101  72  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  52.79   
102  26  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  52.82   
103  82  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  52.84   
104  65  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  52.86   
105  117  Muir Hollie  1993  HEDEMORA  CH4693  25 m  53.54   
106  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  50 m  53.72   
107  149  Granlund Cecilia  1998  LUDVIKA SS  AY1898  25 m  53.79   
108  58  Bassek Hannah  1998  FALUN  BB3298  50 m  54.16   
109  98  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  54.16   
110  173  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  54.72   
111  136  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  55.86   
112  135  Björck Emma  1997  LUDVIKA SS  BG5497  25 m  56.13   
113  96  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  57.07   
114  14  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  57.98   
115  152  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  58.09   
116  223  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  59.48   
117  171  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  1:00.33   
118  226  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  1:02.96   
119  202  Seberg Malin  2000  SIM 77 HOF  AD5200  25 m  1:03.50   
120  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:05.48   
121  221  Muir Nicole  1993  HEDEMORA    25 m     
122  205  Berglund Olivia  1996  SS MORA  BP1696  25 m     
 
Gren 4, 50m Ryggsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  29.26   
176  Doder Viktor  1994  SALA SS  AA6594  25 m  29.75   
22  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  29.86   
167  Schmidt Eric  1992  LUDVIKA SS  AO1992  25 m  30.38   
183  Westin David  1995  SALA SS  AH7795  25 m  30.85   
110  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  31.09   
148  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  31.15   
182  Wennerstrand Erik  1993  SALA SS  AK5593  25 m  31.46   
49  Höckert Johan  1994  DEJE SS  AM2594  25 m  31.46   
10  187  Lindberg Jonas  1992  SANDVIKEN  AT9192  25 m  32.56   
11  118  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  32.74   
12  189  Nilsson Johan  1993  SANDVIKEN  BA7993  25 m  32.86   
13  27  Grönfors Tony  1992  BORLÄNGE  BA0992  25 m  33.03   
14  204  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  33.23   
15  185  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  33.64   
16  75  Solölid Daniel  1994  FALUN  AM9994  25 m  33.94   
17  55  Andersson Jesper  1995  FALUN  AH3995  25 m  34.16   
18  186  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  34.20   
19  124  Rydstedt Adam  1996  HUDIKSVALL  AE6996  25 m  34.30   
20  93  Nyberg Nils  1993  GÄVLE SS  AJ5193  25 m  34.42   
21  142  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  34.62   
22  71  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  34.68   
23  77  Thuresson Staffan  1994  FALUN  AL7394  25 m  34.88   
24  134  Bjelke Alexander  1994  LUDVIKA SS  AF3594  25 m  34.90   
25  125  Olsson Hannes  1990  HUDIKSVALL  BA3490  25 m  34.92   
26  Eriksson Simon  1993  AVESTA SS  AE4593  25 m  35.04   
27  146  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  35.15   
28  111  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  35.61   
29  20  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  35.83   
30  36  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  35.94   
31  145  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  35.97   
32  Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  36.59   
33  46  Zidén Karl  1990  BORLÄNGE  AI9590  25 m  36.60   
34  113  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  36.61   
35  106  Ernesäter Robin  1996  HARNÄS SKU  AI2196  25 m  36.72   
36  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  36.87   
37  127  Rydstedt Simon  1994  HUDIKSVALL  AP4394  25 m  37.08   
38  107  Hansson Robin  1995  HARNÄS SKU  AU7995  25 m  37.21   
39  193  Backström Gabriel  1994  SIM 77 HOF  AK6794  25 m  37.21   
40  220  Granath Olle  1993  SÖDERHAMN  AM6793  25 m  37.25   
41  128  Sahlén Per  1994  HUDIKSVALL  AP5394  25 m  37.32   
42  129  Lindow Tommy  1996  HUDIKSVALL  AT3196  50 m  37.59   
43  11  Magnusson Gustav  1996  BOLLNÄS SS  AH4796  25 m  37.61   
44  74  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  37.65   
45  196  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  37.67   
46  159  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  37.93   
47  104  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  38.40   
48  47  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  38.41   
49  102  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  39.06   
50  192  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m  39.15   
51  103  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  39.70   
52  218  Zedendahl Hugo  1995  SS MORA  AY1195  25 m  39.77   
53  70  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  40.20   
54  12  Magnusson Joel  1998  BOLLNÄS SS  AE1198  25 m  40.56   
55  24  Björnbom Lukas  1994  BORLÄNGE  AZ6394  25 m  40.93   
56  126  Jonsson Johan  1997  HUDIKSVALL  AQ2597  25 m  41.25   
57  81  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  41.30   
58  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  41.96   
59  108  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  41.99   
60  56  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  42.80   
61  Olsson Joakim  1995  AVESTA SS  AW4595  25 m  43.30   
62  180  Sandberg Martin  1996  SALA SS  AJ4396  25 m  44.32   
63  177  Ek Filiph  1995  SALA SS  AP8395  25 m  44.93   
64  207  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  45.12   
65  13  Melander Mårten  1996  BOLLNÄS SS  AN9996  25 m  45.23   
66  169  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  45.23   
67  44  Svärd Andreas  1994  BORLÄNGE  BA4194  25 m  45.35   
68  184  Westin Victor  1998  SALA SS  AJ1198  25 m  46.28   
69  38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  46.35   
70  211  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  46.35   
71  83  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  46.62   
72  15  Pesu Tobias  1994  BOLLNÄS SS  AX9394  25 m  47.02   
73  25  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  47.69   
74  175  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  47.80   
75  212  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  48.37   
76  139  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  48.48   
77  138  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  48.91   
78  69  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  48.92   
79  35  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  50.09   
80  68  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  50.46   
81  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  51.19   
82  150  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  51.65   
83  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  52.19   
84  155  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  54.16   
85  120  Sved Samuel  1998  HEDEMORA  AQ1398  25 m  54.66   
86  224  Swahn Sebastian  1999  BORLÄNGE  AL0999  25 m  54.66   
87  132  Andersson Rickard  1998  LUDVIKA SS  AR4398  25 m  56.64   
88  172  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  56.64   
89  90  Larsson Linus  1998  GÄVLE SS  AM6998  25 m  56.72   
90  116  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  57.36   
91  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  58.90   
92  181  Sandberg Oskar  1998  SALA SS  AG0998  25 m  59.59   
93  119  Sved Oliver  2000  HEDEMORA  AH9500  25 m  1:01.93   
94  133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:02.40   
95  217  Zedendahl Alvin  1996  SS MORA  AV2396  25 m  1:03.46   
96  210  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  1:04.62   
97  80  Åberg Isak  1998  FALUN  AQ4598  25 m     
98  190  Moberg Andreas Rodin  1993  SANDVIKEN  BC8193  25 m     
99  194  Hiller Lucas  1998  SIM 77 HOF  AR5398  25 m     
 
Gren 5, 50m Bröstsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
161  Lindkvist Jessica  1990  LUDVIKA SS  AG8290  25 m  35.31   
73  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  35.32   
53  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  35.96   
162  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  36.06   
21  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  36.81   
51  Svärd Linnéa  1995  DEJE SS  AL4695  25 m  37.62   
143  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  37.89   
92  Nyberg Kerstin  1991  GÄVLE SS  BB2891  25 m  38.54   
112  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  38.71   
10  37  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  39.51   
11  62  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  39.99   
12  195  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  40.01   
13  188  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  40.02   
14  89  Larsson Angelica  1993  GÄVLE SS  AS1893  25 m  40.04   
15  123  Starkholm Avesta  1994  HUDIKSVALL  BG2494  25 m  40.13   
16  41  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  40.36   
17  122  Wallen Emelie  1997  HEDEMORA  AX6697  25 m  40.56   
18  33  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  40.61   
19  57  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  40.71   
20  23  Bergvall Allis  1994  BORLÄNGE  BR8294  25 m  40.93   
21  88  Källqvist Ida  1992  GÄVLE SS  AK5492  25 m  40.97   
22  94  Schön Lisa  1994  GÄVLE SS  BK6694  25 m  41.24   
23  160  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  41.50   
24  50  Marklew Sofie  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  42.71   
25  67  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  42.73   
26  130  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  43.12   
27  154  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  43.12   
28  197  Nielsen Linn  1995  SIM 77 HOF  AG5295  25 m  43.35   
29  84  Gjelsnes Ellinor  1995  GÄVLE SS  AI4695  25 m  43.43   
30  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  43.60   
31  79  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  43.61   
32  48  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  43.95   
33  86  Kandén Sofie  1994  GÄVLE SS  AN3894  25 m  44.03   
34  76  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  44.62   
35  168  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  44.69   
36  54  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  44.93   
37  114  Bergendahl Sandra  1991  HEDEMORA  BX6691  25 m  45.04   
38  191  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  45.30   
39  178  Lundblad My  1995  SALA SS  BN5495  25 m  45.37   
40  29  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  45.59   
41  214  Spjotgard Lovisa  1998  SS MORA  AQ7698  25 m  45.73   
42  91  Larsson Lovisa  1996  GÄVLE SS  BA8896  25 m  45.75   
43  60  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  45.78   
44  85  Kandén Linda  1993  GÄVLE SS  BB0893  25 m  45.87   
45  144  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  45.97   
46  163  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  46.05   
47  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  46.40   
48  227  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m  46.91   
49  179  Palmqvist Linnéa  1998  SALA SS  AG3698  25 m  46.91   
50  43  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  47.19   
51  209  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  47.35   
52  78  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  47.42   
53  198  Nielsen Lise  1996  SIM 77 HOF  AB2496  25 m  47.43   
54  137  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  47.45   
55  66  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  47.70   
56  17  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  47.78   
57  151  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  47.84   
58  166  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  47.88   
59  199  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  47.95   
60  158  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  47.95   
61  59  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  47.99   
62  216  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  48.00   
63  208  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  48.13   
64  174  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  48.31   
65  164  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  48.34   
66  87  Kron Maja  1996  GÄVLE SS  BA6896  25 m  48.39   
67  64  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  48.41   
68  95  Westergren Kristina  1996  GÄVLE SS  BG5896  25 m  48.45   
69  156  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  49.38   
70  58  Bassek Hannah  1998  FALUN  BB3298  50 m  49.46   
71  52  Wiklund Ebba  2000  DEJE SS  AD2200  25 m  49.51   
72  16  Petersson Josephin  1996  BOLLNÄS SS  BJ7296  25 m  49.53   
73  99  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  49.69   
74  45  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  49.95   
75  121  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  50.21   
76  31  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  50.24   
77  61  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  50.45   
78  205  Berglund Olivia  1996  SS MORA  BP1696  25 m  50.49   
79  115  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  50.59   
80  225  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  51.04   
81  206  Eriksson Hanna  1996  SS MORA  BP0696  25 m  51.10   
82  200  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  51.16   
83  219  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  51.74   
84  141  Chalikia Sofia  1996  LUDVIKA SS  BO3896  25 m  52.09   
85  28  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  52.56   
86  63  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  52.68   
87  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  53.01   
88  165  Nordahl Emma  1996  LUDVIKA SS  BP2296  25 m  53.21   
89  201  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  53.23   
90  30  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  53.40   
91  213  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m  53.45   
92  153  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  53.53   
93  170  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  53.85   
94  157  Larsson Hanna  1999  LUDVIKA SS  AP9299  25 m  54.75   
95  101  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  55.09   
96  97  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  55.11   
97  131  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  55.38   
98  215  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  55.50   
99  173  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  55.52   
100  65  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  56.31   
101  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  56.39   
102  98  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  57.58   
103  149  Granlund Cecilia  1998  LUDVIKA SS  AY1898  25 m  58.03   
104  26  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  58.37   
105  14  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  58.84   
106  96  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  59.11   
107  147  Fältsjö Klara  1998  LUDVIKA SS  AO0498  25 m  1:00.65   
108  82  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:00.71   
109  223  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  1:01.01   
110  222  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:01.54   
111  72  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:03.20   
112  152  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  1:04.00   
113  10  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m  1:04.55   
114  171  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  1:04.92   
115  136  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  1:06.08   
116  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:06.38   
117  202  Seberg Malin  2000  SIM 77 HOF  AD5200  25 m  1:10.31   
118  226  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m     
119  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m     
120  117  Muir Hollie  1993  HEDEMORA  CH4693  25 m     
121  221  Muir Nicole  1993  HEDEMORA    25 m     
 
Gren 6, 50m Bröstsim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
118  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  29.53   
22  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  29.58   
203  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  30.68   
125  Olsson Hannes  1990  HUDIKSVALL  BA3490  25 m  32.57   
36  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  32.78   
189  Nilsson Johan  1993  SANDVIKEN  BA7993  25 m  33.23   
110  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  33.54   
167  Schmidt Eric  1992  LUDVIKA SS  AO1992  25 m  33.64   
20  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  33.68   
10  182  Wennerstrand Erik  1993  SALA SS  AK5593  25 m  34.21   
11  187  Lindberg Jonas  1992  SANDVIKEN  AT9192  25 m  34.56   
12  75  Solölid Daniel  1994  FALUN  AM9994  25 m  34.65   
13  134  Bjelke Alexander  1994  LUDVIKA SS  AF3594  25 m  35.01   
14  Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  35.45   
15  27  Grönfors Tony  1992  BORLÄNGE  BA0992  25 m  35.72   
16  148  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  35.77   
17  220  Granath Olle  1993  SÖDERHAMN  AM6793  25 m  35.97   
18  46  Zidén Karl  1990  BORLÄNGE  AI9590  25 m  36.12   
19  49  Höckert Johan  1994  DEJE SS  AM2594  25 m  36.36   
20  128  Sahlén Per  1994  HUDIKSVALL  AP5394  25 m  36.46   
21  145  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  36.47   
22  93  Nyberg Nils  1993  GÄVLE SS  AJ5193  25 m  36.64   
23  142  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  36.77   
24  176  Doder Viktor  1994  SALA SS  AA6594  25 m  36.80   
25  146  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  37.01   
26  183  Westin David  1995  SALA SS  AH7795  25 m  37.09   
27  186  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  37.68   
28  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  37.93   
29  190  Moberg Andreas Rodin  1993  SANDVIKEN  BC8193  25 m  38.36   
30  107  Hansson Robin  1995  HARNÄS SKU  AU7995  25 m  38.37   
31  77  Thuresson Staffan  1994  FALUN  AL7394  25 m  38.79   
32  196  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  38.99   
33  129  Lindow Tommy  1996  HUDIKSVALL  AT3196  25 m  39.06   
34  204  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  39.46   
35  24  Björnbom Lukas  1994  BORLÄNGE  AZ6394  25 m  40.75   
36  185  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  40.80   
37  Eriksson Simon  1993  AVESTA SS  AE4593  25 m  40.82   
38  55  Andersson Jesper  1995  FALUN  AH3995  25 m  40.95   
39  104  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  41.78   
40  13  Melander Mårten  1996  BOLLNÄS SS  AN9996  25 m  42.55   
41  71  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  42.83   
42  47  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  43.16   
43  127  Rydstedt Simon  1994  HUDIKSVALL  AP4394  25 m  43.59   
44  159  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  43.61   
45  106  Ernesäter Robin  1996  HARNÄS SKU  AI2196  25 m  43.63   
46  56  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  43.72   
47  108  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  43.87   
48  102  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  43.95   
49  103  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  44.14   
50  193  Backström Gabriel  1994  SIM 77 HOF  AK6794  50 m  44.26   
51  218  Zedendahl Hugo  1995  SS MORA  AY1195  25 m  44.61   
52  124  Rydstedt Adam  1996  HUDIKSVALL  AE6996  25 m  44.71   
53  74  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  44.80   
54  177  Ek Filiph  1995  SALA SS  AP8395  25 m  45.08   
55  81  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  45.10   
56  70  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  45.14   
57  111  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  45.23   
58  139  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  45.29   
59  11  Magnusson Gustav  1996  BOLLNÄS SS  AH4796  25 m  45.34   
60  44  Svärd Andreas  1994  BORLÄNGE  BA4194  25 m  45.68   
61  38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  47.93   
62  180  Sandberg Martin  1996  SALA SS  AJ4396  50 m  48.32   
63  35  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  48.79   
64  126  Jonsson Johan  1997  HUDIKSVALL  AQ2597  25 m  48.99   
65  Olsson Joakim  1995  AVESTA SS  AW4595  25 m  49.04   
66  25  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  49.91   
67  83  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  50.12   
68  12  Magnusson Joel  1998  BOLLNÄS SS  AE1198  25 m  50.20   
69  207  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  50.28   
70  184  Westin Victor  1998  SALA SS  AJ1198  25 m  50.94   
71  68  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  51.66   
72  169  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  51.83   
73  172  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  52.16   
74  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  52.21   
75  15  Pesu Tobias  1994  BOLLNÄS SS  AX9394  25 m  52.37   
76  175  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  52.85   
77  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  53.07   
78  138  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  55.59   
79  212  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  56.23   
80  69  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  56.61   
81  120  Sved Samuel  1998  HEDEMORA  AQ1398  25 m  56.99   
82  211  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  57.03   
83  150  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  57.35   
84  90  Larsson Linus  1998  GÄVLE SS  AM6998  25 m  57.57   
85  210  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  57.76   
86  140  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  58.06   
87  155  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  59.00   
88  116  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:01.52   
89  217  Zedendahl Alvin  1996  SS MORA  AV2396  25 m  1:02.22   
90  132  Andersson Rickard  1998  LUDVIKA SS  AR4398  25 m  1:02.46   
91  133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:03.01   
92  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  1:06.43   
93  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  1:10.57   
94  119  Sved Oliver  2000  HEDEMORA  AH9500  25 m  1:15.91   
95  80  Åberg Isak  1998  FALUN  AQ4598  25 m     
96  194  Hiller Lucas  1998  SIM 77 HOF  AR5398  25 m     
97  224  Swahn Sebastian  1999  BORLÄNGE  AL0999  25 m     
98  192  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m     
 
Gren 7, 50m Frisim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
162  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  26.04   
53  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  28.36   
21  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  28.46   
161  Lindkvist Jessica  1990  LUDVIKA SS  AG8290  25 m  28.88   
73  Salih Milana  1997  FALUN  AX4697  25 m  29.01   
51  Svärd Linnéa  1995  DEJE SS  AL4695  25 m  29.34   
37  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  29.39   
92  Nyberg Kerstin  1991  GÄVLE SS  BB2891  25 m  29.48   
188  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  29.66   
10  54  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  29.94   
11  143  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  30.07   
12  57  Asplund Emma  1994  FALUN  AH2294  25 m  30.09   
13  62  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  30.18   
14  105  Eriksson Mikaela  1994  HARNÄS SKU  BU1494  25 m  30.19   
15  34  Larsson Andrea  1992  BORLÄNGE  BD3292  25 m  30.29   
16  88  Källqvist Ida  1992  GÄVLE SS  AK5492  25 m  30.86   
17  29  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  30.91   
18  123  Starkholm Avesta  1994  HUDIKSVALL  BG2494  25 m  31.29   
19  195  Larson Emma  1995  SIM 77 HOF  AM8695  25 m  31.31   
20  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  31.36   
21  89  Larsson Angelica  1993  GÄVLE SS  AS1893  25 m  31.46   
22  23  Bergvall Allis  1994  BORLÄNGE  BR8294  25 m  31.68   
23  33  Lagerström Nadja  1996  BORLÄNGE  BC5296  25 m  31.94   
24  197  Nielsen Linn  1995  SIM 77 HOF  AG5295  25 m  32.16   
25  154  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  32.19   
26  168  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  32.27   
27  41  Nygren Julia  1995  BORLÄNGE  BL8895  25 m  32.38   
28  67  Norlin Olivia  1996  FALUN  BI5496  25 m  32.48   
29  112  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  32.75   
30  130  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  32.81   
31  160  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  32.83   
32  151  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  32.84   
33  163  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  32.99   
34  191  Forsström Amanda  1995  SANDVIKEN  BW7695  25 m  33.02   
35  43  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  33.37   
36  85  Kandén Linda  1993  GÄVLE SS  BB0893  25 m  33.46   
37  166  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  33.59   
38  79  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  33.59   
39  109  Kock Emilia  1996  HARNÄS SKU  BD4896  25 m  33.70   
40  50  Marklew Sofie  1995  DEJE SS  BJ2895  25 m  33.74   
41  199  Pettersson Moa  1997  SIM 77 HOF  AM9697  25 m  33.80   
42  86  Kandén Sofie  1994  GÄVLE SS  AN3894  25 m  33.90   
43  114  Bergendahl Sandra  1991  HEDEMORA  BX6691  25 m  34.01   
44  137  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  34.38   
45  94  Schön Lisa  1994  GÄVLE SS  BK6694  25 m  34.39   
46  178  Lundblad My  1995  SALA SS  BN5495  25 m  34.41   
47  31  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  34.79   
48  215  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  34.80   
49  164  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  34.94   
50  219  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  35.17   
51  60  Bäck Ida  1998  FALUN  AQ5498  25 m  35.29   
52  18  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  35.36   
53  64  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  35.57   
54  216  Uhlas-Backlund Linn  1998  SS MORA  AT4898  25 m  35.59   
55  84  Gjelsnes Ellinor  1995  GÄVLE SS  AI4695  25 m  35.88   
56  209  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  35.89   
57  198  Nielsen Lise  1996  SIM 77 HOF  AB2496  25 m  35.90   
58  76  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  35.92   
59  91  Larsson Lovisa  1996  GÄVLE SS  BA8896  25 m  35.96   
60  214  Spjotgard Lovisa  1998  SS MORA  AQ7698  25 m  36.22   
61  59  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  36.30   
62  122  Wallen Emelie  1997  HEDEMORA  AX6697  25 m  36.35   
63  66  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  36.87   
64  158  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  36.88   
65  Strömberg Ida  1995  AVESTA SS  BL9895  25 m  37.01   
66  95  Westergren Kristina  1996  GÄVLE SS  BG5896  25 m  37.07   
67  141  Chalikia Sofia  1996  LUDVIKA SS  BO3896  25 m  37.28   
68  206  Eriksson Hanna  1996  SS MORA  BP0696  25 m  37.35   
69  48  Forsberg Frida  1994  DEJE SS  AC3494  25 m  37.40   
70  201  Seberg Jenny  1997  SIM 77 HOF  AE1497  25 m  37.41   
71  208  Lassar Natalie  1998  SS MORA  AY4898  25 m  37.45   
72  179  Palmqvist Linnéa  1998  SALA SS  AG3698  25 m  37.49   
73  17  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  37.86   
74  45  Söderlund Lizette  1997  BORLÄNGE  BJ8897  25 m  37.94   
75  200  Ranta Camilla  1996  SIM 77 HOF  AF3296  25 m  38.04   
76  115  Hammarbring Viktoria  1997  HEDEMORA  AW7497  25 m  38.16   
77  121  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  38.55   
78  87  Kron Maja  1996  GÄVLE SS  BA6896  25 m  38.71   
79  52  Wiklund Ebba  2000  DEJE SS  AD2200  25 m  38.92   
80  156  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  38.93   
81  144  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  39.24   
82  225  Bergkvist Julia  1998  AVESTA SS  AH2898  25 m  39.55   
83  131  Andersson Evelina  1998  LUDVIKA SS  AO2498  25 m  39.79   
84  100  Törnqvist Kristin  1998  GRÄNGES SS  AL8498  25 m  40.38   
85  117  Muir Hollie  1993  HEDEMORA  CH4693  25 m  40.63   
86  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  40.80   
87  170  Ulveström Astrid  1998  LUDVIKA SS  AO4498  25 m  40.91   
88  10  Strömberg Moa  1998  AVESTA SS  AW3298  25 m  40.94   
89  205  Berglund Olivia  1996  SS MORA  BP1696  25 m  41.02   
90  101  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  41.06   
91  61  Erikhans Amanda  1997  FALUN  AP0497  25 m  41.11   
92  16  Petersson Josephin  1996  BOLLNÄS SS  BJ7296  25 m  41.27   
93  99  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  41.99   
94  65  Mattsson Pernilla  1997  FALUN  BK8697  25 m  42.05   
95  153  Hjärtedal Emma  1997  LUDVIKA SS  BC4497  25 m  42.17   
96  78  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  42.21   
97  28  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  42.22   
98  63  Jansson Nathalie  1999  FALUN  AD5299  25 m  42.41   
99  147  Fältsjö Klara  1998  LUDVIKA SS  AO0498  25 m  44.02   
100  30  Jansson Felicia  1998  BORLÄNGE  AL5498  25 m  44.22   
101  165  Nordahl Emma  1996  LUDVIKA SS  BP2296  25 m  44.36   
102  98  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  44.41   
103  72  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  44.99   
104  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  50 m  45.12   
105  96  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  45.87   
106  97  Danielsson Elina  1999  GRÄNGES SS  AN5499  25 m  46.11   
107  173  Östlund Ronja  1998  LUDVIKA SS  AX6498  25 m  46.65   
108  82  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  46.94   
109  26  Engvall Sara  1998  BORLÄNGE  AH3898  25 m  47.90   
110  227  Abrahamsson Asta  1998  GÄVLE SS  AL8898  25 m  47.95   
111  174  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  48.39   
112  213  Sjöberg Malou  1999  SS MORA  AY4499  25 m  48.79   
113  58  Bassek Hannah  1998  FALUN  BB3298  25 m  48.80   
114  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  48.99   
115  171  Ulveström Julia  2000  LUDVIKA SS  AI0200  25 m  50.14   
116  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  50.19   
117  135  Björck Emma  1997  LUDVIKA SS  BG5497  25 m  50.34   
118  136  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  50.88   
119  14  Pesu Monica  1996  BOLLNÄS SS  BI4496  25 m  51.43   
120  149  Granlund Cecilia  1998  LUDVIKA SS  AY1898  25 m  51.56   
121  152  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  52.10   
122  157  Larsson Hanna  1999  LUDVIKA SS  AP9299  25 m  53.05   
123  226  Strömberg Wilma  2000  AVESTA SS  AH8800  25 m  53.34   
124  223  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  55.32   
125  202  Seberg Malin  2000  SIM 77 HOF  AD5200  25 m  1:06.58   
126  221  Muir Nicole  1993  HEDEMORA    25 m     
 
Gren 8, 50m Frisim 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Hvalgren Joakim  1993  SÖDERTÖRN  AD8793  25 m  24.04   
22  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  25.09   
27  Grönfors Tony  1992  BORLÄNGE  BA0992  25 m  25.72   
46  Zidén Karl  1990  BORLÄNGE  AI9590  25 m  25.73   
125  Olsson Hannes  1990  HUDIKSVALL  BA3490  25 m  25.83   
118  Schönberg Nils  1989  HEDEMORA  AM4989  25 m  25.85   
148  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  25.87   
167  Schmidt Eric  1992  LUDVIKA SS  AO1992  25 m  26.01   
176  Doder Viktor  1994  SALA SS  AA6594  25 m  26.41   
10  36  Leidefeldt Oscar  1992  BORLÄNGE  AL5392  25 m  26.62   
11  110  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  26.69   
12  187  Lindberg Jonas  1992  SANDVIKEN  AT9192  25 m  26.72   
13  182  Wennerstrand Erik  1993  SALA SS  AK5593  25 m  26.87   
14  134  Bjelke Alexander  1994  LUDVIKA SS  AF3594  25 m  27.35   
15  145  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  27.39   
16  183  Westin David  1995  SALA SS  AH7795  25 m  27.56   
17  189  Nilsson Johan  1993  SANDVIKEN  BA7993  25 m  27.56   
18  142  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  27.57   
19  24  Björnbom Lukas  1994  BORLÄNGE  AZ6394  25 m  27.72   
20  Collheim Joakim  1993  AVESTA SS  AS9793  25 m  27.92   
21  75  Solölid Daniel  1994  FALUN  AM9994  25 m  27.93   
22  146  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  28.01   
23  93  Nyberg Nils  1993  GÄVLE SS  AJ5193  25 m  28.11   
24  49  Höckert Johan  1994  DEJE SS  AM2594  25 m  28.22   
25  186  Klipic Azur  1994  SANDVIKEN  BA6194  25 m  28.32   
26  20  Anttila Joakim  1991  BORLÄNGE  AZ3591  25 m  28.36   
27  193  Backström Gabriel  1994  SIM 77 HOF  AK6794  25 m  28.42   
28  204  Hvalgren Niclas  1995  SÖDERTÖRN  AC9195  25 m  28.68   
29  129  Lindow Tommy  1996  HUDIKSVALL  AT3196  25 m  28.75   
30  128  Sahlén Per  1994  HUDIKSVALL  AP5394  25 m  28.88   
31  Eriksson Simon  1993  AVESTA SS  AE4593  25 m  28.95   
32  124  Rydstedt Adam  1996  HUDIKSVALL  AE6996  25 m  29.10   
33  104  Ericson Andreas  1993  HARNÄS SKU  BA8393  25 m  29.11   
34  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  29.23   
35  185  Bianchi Giovanni  1994  SANDVIKEN  AZ6994  25 m  29.56   
36  107  Hansson Robin  1995  HARNÄS SKU  AU7995  25 m  29.58   
37  196  Lillsund Adam  1994  SIM 77 HOF  AM8194  25 m  29.65   
38  77  Thuresson Staffan  1994  FALUN  AL7394  25 m  29.77   
39  47  Ahlbäck Jonathan  1995  DEJE SS  AS7595  25 m  30.16   
40  127  Rydstedt Simon  1994  HUDIKSVALL  AP4394  25 m  30.19   
41  113  Zetterström Tim  1995  HARNÄS SKU  AW5995  25 m  30.52   
42  71  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  30.75   
43  55  Andersson Jesper  1995  FALUN  AH3995  25 m  30.81   
44  111  Rhodin Linus  1996  HARNÄS SKU  AP0196  25 m  31.02   
45  103  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  31.12   
46  159  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  31.47   
47  106  Ernesäter Robin  1996  HARNÄS SKU  AI2196  25 m  31.63   
48  192  Skans Ludvig  1994  SANDVIKEN  BA4594  25 m  31.89   
49  190  Moberg Andreas Rodin  1993  SANDVIKEN  BC8193  25 m  31.93   
50  102  Christoffersson Carl  1997  HARNÄS SKU  AK2197  25 m  32.01   
51  11  Magnusson Gustav  1996  BOLLNÄS SS  AH4796  25 m  32.43   
52  220  Granath Olle  1993  SÖDERHAMN  AM6793  25 m  32.51   
53  108  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  33.58   
54  74  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  33.67   
55  44  Svärd Andreas  1994  BORLÄNGE  BA4194  25 m  33.82   
56  126  Jonsson Johan  1997  HUDIKSVALL  AQ2597  25 m  33.95   
57  13  Melander Mårten  1996  BOLLNÄS SS  AN9996  25 m  34.54   
58  218  Zedendahl Hugo  1995  SS MORA  AY1195  25 m  34.69   
59  70  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  34.80   
60  81  Öhrn Niklas  1999  FALUN  AF0799  25 m  34.89   
61  12  Magnusson Joel  1998  BOLLNÄS SS  AE1198  25 m  35.53   
62  180  Sandberg Martin  1996  SALA SS  AJ4396  25 m  35.99   
63  177  Ek Filiph  1995  SALA SS  AP8395  25 m  36.01   
64  Olsson Joakim  1995  AVESTA SS  AW4595  25 m  36.15   
65  35  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  36.91   
66  38  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  36.96   
67  139  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  37.92   
68  56  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  38.18   
69  169  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  38.32   
70  207  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  38.41   
71  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  38.61   
72  15  Pesu Tobias  1994  BOLLNÄS SS  AX9394  25 m  39.05   
73  83  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  39.27   
74  25  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  40.58   
75  211  Mårten-Lång Dennis  1999  SS MORA  AI8399  25 m  40.80   
76  172  Ågren Anton  1998  LUDVIKA SS  AI6398  25 m  40.95   
77  138  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  41.15   
78  184  Westin Victor  1998  SALA SS  AJ1198  25 m  41.93   
79  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  42.31   
80  212  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  42.77   
81  175  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  42.98   
82  140  Carlsson Samuel  1999  LUDVIKA SS  AD1199  25 m  43.39   
83  68  Nyberg Gustav  1997  FALUN  AS1597  25 m  44.69   
84  155  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  45.07   
85  69  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  45.17   
86  150  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  45.81   
87  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  47.14   
88  181  Sandberg Oskar  1998  SALA SS  AG0998  25 m  47.35   
89  224  Swahn Sebastian  1999  BORLÄNGE  AL0999  25 m  49.44   
90  120  Sved Samuel  1998  HEDEMORA  AQ1398  25 m  49.53   
91  210  Melin Filip  1999  SS MORA  AI7399  25 m  49.90   
92  132  Andersson Rickard  1998  LUDVIKA SS  AR4398  25 m  50.52   
93  217  Zedendahl Alvin  1996  SS MORA  AV2396  25 m  51.27   
94  116  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  52.40   
95  90  Larsson Linus  1998  GÄVLE SS  AM6998  25 m  53.38   
96  133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  53.50   
97  119  Sved Oliver  2000  HEDEMORA  AH9500  25 m  58.25   
98  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  1:05.75   
99  80  Åberg Isak  1998  FALUN  AQ4598  25 m     
100  194  Hiller Lucas  1998  SIM 77 HOF  AR5398  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.17.24  Utskriftsdatum  13 januari 2010 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  20:51